Pomosty pływające betonowe na sprzedaż - Oferta - Projektowanie i produkcja pomostów betonowych na wymiar

Pomosty pływające, betonowe konstrukcje samoczynnie unoszące się na powierzchni wody, ta oferta ZREMB MARINE to dwie możliwości wyboru: pomosty betonowe pływające typu lekkiego i pomosty betonowe ciężkie. W standardowej ofercie handlowej posiadamy na sprzedaż – betonowe pomosty pływające o szerokości 2,4 metra i długościach: 3, 6, 9 i 12 metrów. Jednakże, aby wspierać każdy biznes, projekt i wyjątkowe potrzeby, jesteśmy w stanie wykonać pomosty betonowe “na wymiar”, o niestandardowych wymiarach – w ramach naszej współpracy z Tobą!

Pomosty pływające betonowe ZREMB MARINE są konstruowane i wytwarzane w Polsce, w naszym zakładzie produkcyjnym w Międzyrzecu Podlaskim i dzięki temu, są łatwo dostępne, bo czas realizacji zamówienia, dostawę do Klienta i montaż pomostu na wodzie, ograniczamy do minimum! Więc jeśli chcesz zainwestować swoje pieniądze w pomost betonowy na jeziorze, to opłaci się mieć na uwadze fakt, że ekipa ZREMB MARINE specjalizuje się w unikalnych i nowoczesnych projektach, a nasze usługi z zakresu: fachowe doradztwo, projekt, produkcja pomostu pływającego – umożliwi Ci zakup pływających pomostów betonowych zaprojektowanych “na miarę” Twoich potrzeb!

Pomosty betonowe typu lekkiego

Pomosty betonowe typu lekkiego, system tworzą pływaki siatkobetonowe wypełnione poliestrem spienionym o niskiej nasiąkliwości, spięte sztywną ramą stalową ocynkowaną, pokryte pokładem drewnianym wykonanym z deski sosnowej ryflowanej, impregnowanej ciśnieniowo. Zastosowanie ramy stalowej powoduje iż rozwiązanie takie charakteryzuje się dużą trwałością i stabilnością. Pomosty tego typu doskonale nadają się do realizacji kąpielisk i przystani jachtowych dla małych i średnich jednostek pływających. Zastosowanie specjalnej listwy opasującej pomost umożliwia swobodny montaż elementów uzupełniających takich jak odnogi cumownicze w dowolnej konfiguracji, oraz drewnianej belki odbojowej. Pomosty wyposażone są w kanały, którymi rozprowadzane są media do punktów dystrybucji.

Standardowo produkujemy pomosty o szerokości 2,4 m oraz długościach: 6 m , 9 m i 12 m. Istnieje możliwość wykonania pomostów o innych gabarytach zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego.

Parametry techniczne pomostu betonowego typu lekkiego o długości 12 m :

Betonowe pomosty pływające – zastosowanie

Pływające pomosty betonowe to konstrukcje, które wymagają kotwienia do dna zbiornika wodnego. W Polsce, pomosty betonowe lekkie służą przede wszystkim do stworzenia połączenia pomiędzy lądem i  wodą, umożliwiając ludziom łatwe i bezpieczne przemieszczanie się pomiędzy brzegiem akwenu i zacumowanymi jednostkami pływającymi, takimi jak np.: łodzie, jachty, pontony, kajaki i rowery wodne. Te pływające pomosty do cumowania, nie wystają zbyt wysoko ponad poziom wody, nie zajmuje miejsca na lądzie i dlatego stały się nieodzownym elementem bezpiecznego portu, bo znacznie ułatwiają wsiadanie i wysiadanie z łodzi.

Pomosty pływające wykonane z betonu są wytrzymałe i stabilne, co pozwala na wygodne i bezpieczne korzystanie z nich przez wiele sezonów. Dodatkowo ciężka betonowa konstrukcja zapewnia dużą wyporność oraz sztywność konstrukcji i z tego właśnie powodu, pomosty betonowe ciężkie mają zastosowanie przy realizacji obiektów, takich jak np.: porty na rzece, przystanie rybackie, mariny, kąpieliska, mosty tymczasowe, promenady pieszo-rowerowe, pomostu do cumowania domków na wodzie i przy konieczności wybudowania falochronu na akwenie. 

W Polsce pomosty betonowe mogą być również używane jako platformy pływające i wtedy posłużą jako solidny fundament pod konstrukcje typu: tratwy pod różnego rodzaju maszyny i urządzenia, stanowiska do przeładunku ładunków na wodzie, magazyny, mobilne przegrody przeciwpowodziowe, wypożyczalnie łodzi i jachtów ze slipem, wiaty dla łodzi, przystanki tramwaju wodnego, tarasy widokowe, mola, przystanie wędkarskie, domki rekreacyjne, restauracje, domy na wodzie, pływająca sauna, farma fotowoltaiczna.

Pomosty pływające betonowe ZREMB MARINE – zalety

Nowoczesne, betonowe pomosty pływające ZREMB MARINE znajdą zastosowanie w wielu branżach w Polsce, w marinach, przystaniach, portach i wszędzie tam, gdzie na jeziorze, rzece i innym obszarze wodnym, potrzebna jest solidna i wytrzymała betonowa platforma pływająca. Ponadto, betonowe pomosty pływające ZREMB MARINE są łatwe w montażu i demontażu, co czyni je bardzo praktycznym rozwiązaniem dla wielu inwestorów.

Pomosty pływające betonowe ZREMB MARINE to:

  • pomosty betonowe pływające typu lekkiego – moduł pomostu betonowego lekkiego składa się z pływaków wykonanych w technologii siatkobetonu, połączonych sztywną konstrukcją stalową,
  • pływające pomosty betonowe typu ciężkiego – system betonowe ciężkie jest realizowany na monolitycznych pomostach betonowych z wypełnieniem poliestrem spienionym o niskiej nasiąkliwości.

Stalowa konstrukcja pomostów pływających ZREMB MARINE zabezpieczona została poprzez ocynk ogniowy, co powoduje, że betonowe pomosty pływające doskonale sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Co więcej, podczas produkcji deskowań pomostów i platform pływających, wykorzystujemy tylko sortowane pod względem wytrzymałości, impregnowane ciśnieniowo – ryflowane deski sosnowe. Takie specjalne profilowanie warstwy na powierzchni drewna, pozwala skutecznie zminimalizować ryzyko poślizgnięcia się i upadku, gdy pomosty są mokre. Kotwiczenie pomostów ZREMB MARINE może odbyć się za pomocą balastów betonowych zamocowanych na łańcuchach lub pali kotwicznych nabitych w dnie akwenu wodnego.

Pomosty betonowe z naszej oferty wyposażone są w kanały, którymi rozprowadzane są media do punktów dystrybucji. Dodatków, w betonowych pomostach pływających zastosowana została listwa opasująca pomost, która pozwala na montaż Y-bomów i wyposażenia, w różnych konfiguracjach.

Pomosty betonowe – producent ZREMB POLAND Sp. z o.o.

ZREMB POLAND Sp. z o.o to polski producent konstrukcji stalowych, ale naszą główną specjalizacją jest: projektowanie, produkcja i budowa betonowych pomostów pływających ZREMB MARINE stosowanych m.in. w: nowoczesnym budownictwie, w przystaniach jachtowych, w obiektach rekreacyjnych i kąpieliskach. Jeśli zechcesz, możesz obejrzeć efekty naszej pracy i najnowsze realizacje na naszej stronie internetowej.

Pomosty pływające ZREMB MARINE to produkty najwyższej jakości, gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo oraz wyjątkową trwałość obiektu. Warto wiedzieć, że produkowane przez naszą firmę pomosty pływające betonowe posiadają certyfikację Polskiego Rejestru Statków S.A. – jest to jednostka notyfikowana w Komisji Europejskiej, która prowadzi niezależną działalność rzeczoznawczą na rynku międzynarodowym. 

Oferta ZREMB MARINE to także akcesoria do pomostów betonowych i są to m.in.:

  • odnogi cumownicze z pokładem Y-boom, 
  • knagi pomostowe, 
  • odbojnice do pomostu,
  • trapy dojściowe (łukowe i proste), 
  • drabinka do pomostu,
  • punkt dystrybucji mediów,
  • punkt ratowniczy SOS,
  • punkty nawigacyjne.

Betonowe pomosty pływające – cena

Cena betonowego pomostu pływającego ZREMB MARINE jest zależna przede wszystkim od wielkości konstrukcji i od potrzeb Klienta. W ZREMB MARINE świadczymy usługi dla osób fizycznych, małych, średnich i dużych firm z terenu całej Polski, ale każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, przez co do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy, aby nasz cennik był konkurencyjny, a oferta idealnie pasowała do konkretnych potrzeb naszych Klientów. 

Szukasz polskiego producenta, która wykona pływający pomost betonowy pomost szybko i tanio? W ZREMB Marine dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, aby Ci pomóc! Zawsze możesz zwrócić się do naszego eksperta z konkretnym zapytaniem – zadzwoń lub napisz do nas już dziś, a wszystko omówimy podczas konsultacji i pomożemy znaleźć Ci optymalne rozwiązanie! Sprawdź – co możesz zyskać i ile zaoszczędzisz dzięki naszej ofercie – Pomosty betonowe ZREMB MARINE!

Zamknij