Odnogi cumownicze na sprzedaż -Oferta - Y-bom z pokładem i bez

Odnogi cumownicze do pomostów pływających, służące do bezpiecznego cumowania jachtów i łodzi w portach jachtowych, ta oferta ZREMB MARINE to dwie możliwości wyboru: odnogi cumownicze ramowe, czyli Y-bomy z pokładem, po którym można chodzić i odnogi cumownicze belkowe, bez pokładu. W standardowej ofercie handlowej posiadamy na sprzedaż odnogi cumownicze Y-bomy z pokładami o długościach od 6 do 12 metrów, które wyposażone są w knagi cumownicze i w listwę odbojową. Jednak, aby wspierać każdy biznes i projekt i wyjątkowe potrzeby, jesteśmy w stanie wykonać odnogi cumownicze “na wymiar” – w ramach naszej współpracy z Tobą!

Odnogi cumownicze ZREMB MARINE

Odnogi cumownicze ZREMB MARINE są konstruowane i wytwarzane w Polsce, w naszym zakładzie produkcyjnym w Międzyrzecu Podlaskim i dzięki temu, y-bomy są łatwo dostępne, bo czas realizacji zamówienia, dostawę do Klienta i montaż odnóg cumowniczych – ograniczamy do minimum! Więc jeśli chcesz zainwestować swoje pieniądze w odnogi cumownicze do pomostów pływających na jeziorze, to opłaci się mieć na uwadze fakt, że ZREMB MARINE specjalizuje się w unikalnych i nowoczesnych projektach! Warto też pamiętać, że pomosty pływające i y-bomy zawsze powinny być dopasowane w 100% do jednostek, które będą odwiedzać Twoją przystań, a nasze usługi z zakresu: fachowe doradztwo, odnogi cumownicze projekt i produkcja oraz oferta akcesoria do pomostów – umożliwią Ci zakup odnóg cumowniczych, zaprojektowanych “na miarę” Twoich potrzeb, bezpośrednio od producenta!  

Odnogi cumownicze ZREMB MARINE to y-bomy do pomostów pływających, które ustawia się prostopadle do pomostu głównego i łączy z jego ramą przy pomocy giętkich złączy śrubowych i są to:

 • odnogi cumownicze Y-bomy z pokładem,
 • odnogi cumownicze bez pokładu.

Główne parametry techniczne odnóg cumowniczych ZREMB MARINE to następujące wyróżniki:

 • długość całkowita – od 6 do 12 m, 
 • szerokość pokładu – 0,6 m,
 • wysokość całkowita – 0,74 m,
 • wolna burta przy stanie nieobciążonym – 0,58 m.

Odnogi cumownicze ZREMB MARINE są wykonane z zamkniętych profili ze stali S235 ocynkowanej ogniowo. Taka solidna i jednolita konstrukcja sprawia, że odnogi cumownicze ZREMB MARINE są maksymalnie zabezpieczone i doskonale sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Profil odbojowy to PVC, a pokład odnogi cumowniczej wykonany jest z drewna sosnowego i jest to deska sosnowa, ryflowana jednostronnie, impregnowana. Wykorzystane przez nas specjalne profilowanie warstwy na powierzchni drewna pozwala skutecznie zminimalizować ryzyko poślizgnięcia się i upadku, gdy pokład łodzi lub pomostu jest mokry. Co więcej, za pomocą Y-boma ZREMB MARINE tworzy się też niezwykle użyteczny łącznik pomostu z jednostką pływającą, po którym można chodzić, co znacznie ułatwia rozładunek i załadunek ekwipunku żeglarskiego z łodzi.

W produkowanych przez nas Y-bomach stosujemy pływaki stalowe wypełnione spienionym polistyrenem, o odpowiednio dobranych gabarytach. W odnogach cumowniczych ZREMB MARINE szerokość pływaków idealnie pokrywa się z szerokością pokładu odnogi, a ich długość w znacznym stopniu odpowiada jej wymiarowi. Przykładowo, przy odnodze cumowniczej L-9m, długość pływaka wynosi około 6 metrów. Takie rozwiązanie gwarantuje dużą nośność i zapewnia olbrzymią stabilność utworzonej w ten sposób powierzchni, gdy wystąpią duże wahania poziomu wody! 

Pomosty pływające, y-bomy – producent oferta

ZREMB POLAND Sp. z o.o. to polski producent konstrukcji stalowych, ale naszą główną specjalizacją jest: projektowanie, produkcja i budowa pomostów i platform pływających ZREMB MARINE stosowanych m.in. w: nowoczesnym budownictwie, w przystaniach jachtowych, w obiektach rekreacyjnych, kąpieliskach i na łowiskach wędkarskich. Jeśli zechcesz, możesz obejrzeć efekty naszej pracy i najnowsze realizacje na naszej stronie internetowej.

Oferta ZREMB MARINE to także akcesoria do pomostów pływających i są to m.in.:

 • odnogi cumownicze z pokładem Y-boom, 
 • knagi pomostowe, 
 • odbojnice do pomostu,
 • trapy dojściowe: łukowe i proste, 
 • drabinka do pomostu,
 • postument zasilający,
 • punkt ratowniczy SOS,
 • punkty nawigacyjne.

W ZREMB MARINE do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy, aby nasz cennik był konkurencyjny, a oferta idealnie pasowała do konkretnych potrzeb naszych Klientów.

Szukasz polskiego producenta, która wykona odnogi cumownicze szybko i tanio? Zawsze możesz zwrócić się do naszego eksperta z konkretnym zapytaniem – zadzwoń lub napisz do nas już dziś, a wszystko omówimy podczas konsultacji i pomożemy znaleźć Ci optymalne rozwiązanie! Sprawdź – co możesz zyskać i ile zaoszczędzisz dzięki naszej ofercie – Odnogi cumownicze ZREMB MARINE!

Zamknij