Pomost pływający modułowy - Oferta producenta - Doradztwo techniczne, projekt, produkcja, sprzedaż, transport i montaż

Pomost pływający modułowy na sprzedaż, czyli pomost pływający SLIM, ta oferta ZREMB MARINE, to konstrukcja samoczynnie unosząca się na wodzie, którą tworzą połączone ze sobą, lekkie, ale niezwykle stabilne, stalowe pomosty pływające o wymiarach 3x2m. Moduły pomostu zostały wykonywane w technologii pływaków stalowych wypełnionych spienionym polistyrenem, a ich budowa umożliwia łączenie w rozmaitych konfiguracjach. Co więcej, utworzona w ten sposób na tafli wody powierzchnia ma dużą nośność i jest pod każdym względem niezwykle solidna i wytrzymała.

Nowoczesne, modułowe pomosty pływające ZREMB MARINE znajdą zastosowanie w wielu branżach w Polsce, w marinach, przystaniach, portach, wszędzie tam, gdzie na obszarze wodnym potrzebna jest pływająca platforma. Pomosty modułowe SLIM wyróżnia łatwy montaż i demontaż oraz możliwość zmian układu modułów, co powoduje, że kształt pomostu można dopasować do rozmiaru akwenu i aktualnych potrzeb inwestora. Pływające pomosty modułowe SLIM doskonale sprawdzą się jako: sztuczne wyspy na jeziorze, pomosty cumownicze dla małych jednostek pływających, małe pomosty rekreacyjne na rzece, przenośne pomosty wędkarskie, platformy robocze, a nawet jako – mosty tymczasowe i promenady pieszo-rowerowe.

Pomost pływający modułowy na sprzedaż - oferta ZREMB

Pomosty modułowe ZREMB MARINE to produkty najwyższej jakości, gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo oraz wyjątkową trwałość konstrukcji. Warto bowiem wiedzieć, że produkowane przez naszą firmę pomosty pływające posiadają certyfikację Polskiego Rejestru Statków S.A., jest to jednostka notyfikowana w Komisji Europejskiej, która prowadzi niezależną działalność rzeczoznawczą na rynku międzynarodowym.

Pomost pływający modułowy, typu SLIM wyprodukowany w ZREMB POLAND SP. z o.o. i oferowany na sprzedaż, to pomost niskoburtowy o parametrach:

 • długość – 3 m,
 • szerokość – 2 m,
 • wysokość pomostu – 28 cm, 
 • wolna burta – 24 cm, 
 • nośność – 114 kg/m2 (1,11 kN/m²),
 • masa – 220 kg. 

Pływające pomosty modułowe, niskoburtowe to sprawdzone rozwiązanie dla małych jednostek pływających i tych zastosowań, gdzie poziom pomostu nie powinien wystawać zbyt wysoko ponad taflę wody. W naszej ofercie posiadamy również pomosty modułowe wysokoburtowe i są to pomosty typu SLIM o wysokości 50 cm i wolnej burcie 42cm, które mogą być łączone w zależności od potrzeb. Za pomocą standardowych modułów można stworzyć pomost o odpowiedniej długości, kształcie i nośności. Pomosty modułowe tego rodzaju znajdują zastosowanie jako: pomosty wędkarskie, małe pomosty rekreacyjne i sprawdzą się min. przy budowie przystani dla jachtów i łodzi żaglowych. 

Pływające pomosty modułowe SLIM – zalety

Pomost pływający modułowy SLIM to pomost wykonywany w technologii pływaków stalowych wypełnionych spienionym polistyrenem. Stalowa konstrukcja produkowanych przez nas pomostów pływających zabezpieczona została poprzez ocynk ogniowy, a elementy łączące moduły są niezwykle wytrzymałe, co powoduje, że stalowe pomosty pływające są odporne na korozję i doskonale sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. 

Kotwiczenie pomostów pływających modułowych odbywa się za pomocą balastów betonowych zamocowanych na łańcuchach lub pali kotwicznych nabitych w dnie akwenu wodnego. Co sprawia, że pływający pomost modułowy o konstrukcji stalowej nie jest przymocowany na stałe do podłoża i jego demontaż i transport jest dość łatwy i szybki w porównaniu z innymi rozwiązaniami. Więc jeśli pomost pływający ma służyć jako obiekt sezonowy, to może być bez przeszkód demontowany na zimę i przechowywany w innym miejscu, poza sezonem. 

W ZREMB POLAND, podczas produkcji odeskowania modułowych pomostów pływających, wykorzystujemy tylko sortowane pod względem wytrzymałości, impregnowane ciśnieniowo – ryflowane deski sosnowe. To specjalne profilowanie warstwy na powierzchni drewna pozwala skutecznie zminimalizować ryzyko poślizgnięcia się i upadku, gdy pokład łodzi lub pomosty są mokre. Ale w zależności od osobistych preferencji Klienta, możemy wykorzystać tworzywa sztuczne lub deski z drewna egzotycznego. 

Modułowe pomosty pływające SLIM są konstruowane i wytwarzane w Polsce, w naszym zakładzie produkcyjnym w Międzyrzecu Podlaskim i dzięki temu, są łatwo dostępne, bo czas realizacji zamówienia, dostawy do Klienta i montażu na miejscu, ograniczamy do minimum!

Pomosty pływające – producent ZREMB POLAND Sp. z o.o.

ZREMB POLAND Sp. z o.o. to polski producent konstrukcji stalowych, a naszą specjalizacją jest m.in: projektowanie, produkcja i budowa stalowych pomostów pływających, stosowanych w nowoczesnym budownictwie, w przystaniach jachtowych, kąpieliskach oraz w obiektach rekreacyjnych. Choć świadczymy usługi dla osób fizycznych, małych, średnich i dużych firm z terenu całej Polski, ale każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, przez co do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do konkretnych potrzeb i budżetu naszego Klienta. 

Co nas wyróżnia? Modułowe pomosty pływające na sprzedaż to bez wątpienia wiele konkurencyjnych ofert w Internecie i dość spore możliwości wyboru. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że przeciwieństwie do wielu innych biznesów działających w tej branży, firma ZREMB POLAND Sp. z o.o. działa jako – ekspert, doradca, renomowany producent pomostów pływających i doświadczony wykonawca, a nie tylko jako pośrednik lub sprzedawca! 

Nie ograniczamy się jedynie do prezentowania produktów ZREMB MARINE w sklepie internetowym, bo my projektujemy pomosty modułowe pod indywidualne realizacje naszych Klientów! Jesteśmy otwarci na wieloletnią współpracę, jak i na realizację jednorazowych zleceń, a nasz zespół ekspertów wie wszystko o ważnych szczegółach, formalnościach i przepisach podczas wznoszenia pomostów na wodzie.

Oferta ZREMB MARINE to także akcesoria do pomostów modułowych i są to m.in.:

 • trapy dojściowe (łukowe i proste), 
 • odnogi cumownicze z pokładem Y-boom, 
 • knagi pomostowe, 
 • odbojnice do pomostu,
 • drabinki do pomostu,

oraz osprzęt portowy i są to akcesoria podnoszące funkcjonalność i bezpieczeństwo każdego portu na jeziorze:

 • punkt ratowniczy SOS (wyposażenie: koło ratunkowe, zasobnik z linką, bosak),
 • punkty nawigacyjne (oznakowanie nawigacyjne, znaki i lampy nawigacyjne),
 • punkt dystrybucji mediów (zaopatrzenie w prąd i wodę dla jachtów).

Modułowe pomosty pływające – cena

Koszt modułowego pomostu pływającego w ZREMB POLAND jest zależny przede wszystkim od wielkości samej konstrukcji i od indywidualnych potrzeb Klienta, ale naszym wyróżnikiem jest MARINE i jest to nowoczesna technologia budowy bezpiecznych, funkcjonalnych i relatywnie tanich obiektów pływających. Dzięki współpracy ze specjalistami w dziedzinie hydrotechniki, konstrukcji stalowych oraz tworzyw sztucznych stworzyliśmy wysokiej jakości produkt o doskonałych parametrach użytkowych, bezpieczny i odporny na działanie wiatru, fal oraz lodu – zawsze w konkurencyjnej cenie!

Szukasz firmy, która wykona pomost modułowy na jezioro szybko i tanio? W ZREMB MARINE dysponujemy odpowiednim sprzętem i praktycznym doświadczeniem, aby Ci pomóc! Zawsze możesz zwrócić się do naszego eksperta z konkretnym zapytaniem – zadzwoń lub napisz do nas, a wszystko omówimy podczas konsultacji i pomożemy znaleźć Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązanie! 

Zamknij